محل تبلیغات شما

میخونم و میخونم و میخونم.

این سومین باری هست که ازمون استخدامی اموزش پرورش شرکت میکنم. و امیدوارم اخرین بار باشه. اولین بار که قبول شدم ولی به خاطر بومی نبودن، رد شدم. دومین بار فقط ثبت نام کردم و شرکت نکردم. سومین بار که امسال باشه، از اوایل شهریور دارم میخونم.

برای عمومی ها درسهای کنکور رو میخونم. معارف از کتاب میکرو گاج. ادبیات از کتاب ادبیات جامع کنکور خیلی سبز. کامپیوتر از روی کتابهای دوره icdl .هوش و ریاضی و زبان رو از روی pdf ازمونهای سالهای قبل که از سایت ای استخدام گرفتم میخونم. از اینا معارف و ادبیات برای من از سختتره.

برای تخصصی ها جبر و انالیز و انالیز عددی و معادلات دیفرانسیل رو از جزوه های پارسه میخونم و اگر برسم از کتابای کنکور ارشد ریاضی هم تست اینا رو میزنم. میمونه اصول اموزش ریاضی و خلاقیت که برای خلاقیت ، کتاب پیام نور خلاقیت و حل مسئله رو میخونم که کتاب درسی ه. و برای اصول هم کتاب روش های فنون تدریس دوره تربیت معلم رو از دوستم گرفتم. تست اینا رو هم توی سایتا هست. خریدم.

پ.ن: اگر قبول بشم، بعدش مصاحبه هم قبول بشم، دوره ی ساله هم بگذرونم و از همه ازمونها و دوره ها هم قبول بشم، بعدش دیگه میرم سر کارررررررر رسمیییییی.

امسال شرط بومی بودن نداره! یعنی از هر شهر و شهرستان میشه برای ی شهر دیگه هر کجا که باشه، شرکت کرد. موفق باشید.

پروژه دیوار خاطرات

ازمون استخدامی دبیری ریاضی

فسقلی های اعصاب خرد کن

میخونم ,رو ,هم ,کتاب ,بار ,قبول ,قبول بشم، ,رو از ,میخونم و ,اینا رو ,و انالیز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

parduffsimi Leon's game آستارا نیوز وب مسافرسعید موسوی مرکز تعمیرات Edward's style volcuneten دانلود فیلم ایرانی فروشگاه کیف های سنتی جاجیمی peaumouthtnisttread