محل تبلیغات شما

صبح بالاخره رفتم بازار. خیلی عالی بود. از اون روزا که همه چی جوره. تاکسی منتظرته. مغازه دار باحوصله اس. جنست جوره. همونی رو که میخای دقیقا پیدا میکنی با قیمت مناسب. خداروشکر.

دارم خرد ریز های جیزیه میخرم.کم هم نیستن. ولی دوستشون دارم. درگیری شون رو دوست دارم.دل دل کردنا. کل کل کردنا. فکر کردنا. چالش چی بخرم بهتره؛ مناسبتره؛ گرونتره ارزونتره؛ کی و کجا قراره ازش استفاده کنم؛ خلاصه عالمیه.

بحریست بحر عشق و خرید جهیزیه.

پ.ن: first day and night خنده با اشک.یادت باشه زندگی اصلا و ابدا شبیه فیلما نیست. اون چیزی که ی عمر فکر میکردیم و تصور میکردیم در عمل، اونجوری پیش نمیره. به هیچ وجه. ادما پیچیده تر از این چیزا هستن.

ما خیلی با حالیم.

پ.ن: جمله ام رو پیدا کردم. حالا فقط مونده ی چیز. هنوز بنویسم یا نه؟ کجا؟ وبلاگ رو ادامه بدم یا نه؟

پ.ن: حوصله نوشتن ندارم.

پ.ن: دیروز رفتم مدرسه.بعد از دو ماه. میخاستم وسائلمون رو تحویل بدم.پوشه کار.خمیربازی و به خودم قول میدم دلم براشون تنگ نشه و سال دیگه نرم اونجا. کاش خوش قول بمونم.

پروژه دیوار خاطرات

ازمون استخدامی دبیری ریاضی

فسقلی های اعصاب خرد کن

رو ,پ ,ن ,کردنا ,نه؟ ,پیدا ,پ ن ,یا نه؟ ,با حالیم ,حالیم پ ,ن جمله

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حقیقت ساحل و باران ●~ خاطرات پسـران اشـرافی ~● ندای آژوان عشق کره radnorenmo naconewsti tingprehawer جنگل،زیباترین جلوه طبیعت (حفظ و نگهداری آن وظیفه همگانی است) مطالب اینترنتی تهران-من-خدا