محل تبلیغات شما

خیلی چیزا توی سرمه. فکرام دارن از همدیکه بالا و پایبن میرن. نمیدونم باید اول به کدوم یکی فکر کنم!

به اینکه تازه فهمیدم توی سه ماه گذشته سه کیلو اضاف کردم و برنامه بزارم یک چهارم کمتر بخورم و شیرینی جات رو بزارم کنار فعلا؟

یا به این فکر کنم که مانتوی جدیدم میخام چه مدلی باشه ؟ که این ساده ترین فکرمه.

به اینکه بازم دارم کتاب اسکاول شین رو میخونم ولی هنوز به اون چیزی که میخام نرسیدم و مدام ذهنم درگیره که اون چی بود ماه ها قبل میگفتم و تاکید میکردم و میشد! بارها و بارها شد! جواب داد. ولی الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد چی بود.

به اینکه ی مدت مدیتیشن کردم و بهتر شدم ولی الان دوباره ولش کردم.

به اینکه نقاشی ماندالا، خطاطی، خیاطی و ویترای چقدر خوبن. ولی گل و گلدون از همه بهتره.

به اینکه وقتی برم توی خونه خودم چی میشه؟ همش باید ناهار و شام درست کنم؟ دیگه کسی نیست بگه چرا در دستشویی بازه؟ چه توهم فانتزی میشه.

به اینکه همچنان و همچنان دارم فایل صوتی گوش میدم و چه لذتها بردم و میبرم. و چقدر دیگه دارم که گوش بدم! ایا واقعا یاد میگیرم؟

به اینکه کرونا کی میره؟ کی میشه بدون ترس و دلهره زندگی کرد؟ چرا مردم ول کردن و عادی ، انگار که نه انگار؟ اموزشگاه و کار و درامدم چی میشه؟

به اینکه : الان حالم خوبه؟ همه چی خوبه؟ من چکار میتونم بکنم که بهتر بشه؟

به اینکه سابقه بیمه رو ندیدم و کی پول میدن؟!

و همه این فکرا دارن توی سرم با همدیگه" ده بیست سی چهل" بازی میکنن.

پ.ن: بی ربطه ولی یاد استیو هاروی میوفتم که میگفت با اسمی خاص صداتون میکنه و اینکه همه فعل ها رو با ضمیر"ما" میگه. درست میگفت.

پروژه دیوار خاطرات

ازمون استخدامی دبیری ریاضی

فسقلی های اعصاب خرد کن

اینکه ,چی ,ولی ,رو ,توی ,فکر ,به اینکه ,کردم و ,چی بود ,ولی الان ,بیست سی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چوبین drivamnodand گردشگری tionuagaring Petrina's game مرکز آموزش علمی- کاربردی شرکت پیگیر littlifeli هر آنچه میخواهید به رایگان دریافت کنید دانلود فیلم , دانلود فیلم ایرانی , ایران فیلم, جدیدترین فیلم ایرانی, Film jadid Joseph's collection